Jij hebt: Ervaring binnen de inkoop en gewerkt met ERP-systemen. Blastrac heeft: een fulltime werkplek voor jou in Nieuwegein, een goed bereikbaar en kleurrijk kantoor, een internationale werkomgeving en een familiaire werksfeer. Zie jij dit wel zitten? Reageer dan op de vacature van Inkoop Assistent Utrecht.
De vacature Inkoop assistent Utrecht bij Blastrac in Nieuwegein daagt je uit om:
De interne én de externe klant te voorzien van de juiste kwaliteitsproducten. Dit doe je door bestellingen te doen bij leveranciers op basis van contracten. Je maakt inkooporders en houdt deze in het oog. Je bewaakt de kwaliteit en de levertijd van de bestellingen. Jij zorgt ervoor dat wat besteld is ook daadwerkelijk in de juiste aantallen en op het afgesproken moment binnenkomt. Hierbij werk je nauw samen met de Productieafdeling en Verkoopafdeling en leg je alles vast in het ERP-systeem. Dankzij jouw doortastendheid loopt het operationele inkoopproces op rolletjes. Jouw verantwoordelijkheden als Inkoop assistent op een rij:
Blastrac: jouw nieuwe werkgever?
Blastrac is de marktleider als het gaat om de productie van milieuvriendelijke, mobiele straalmachines voor beton, staal, steen, asfalt en andere horizontale én verticale oppervlaktes. Ook levert Blastrac freesmachines, schuurmachines, strippers, stofzuigers en een compleet pallet aan verbruiksartikelen. De hoogwaardige machines worden onder andere gebruikt in de vloerenindustrie, luchtvaart, petrochemie, wegenbouw en op scheepswerven.
Het snelgroeiende Blastrac is internationaal vertegenwoordigd door een groot aantal nevenvestigingen en distributeurs. Het Europese hoofdkantoor is in Nieuwegein gevestigd. Hier overheersen de gemoedelijke, enigszins familiaire werksfeer en de sterke samenwerkingsgerichtheid. Het opvallend lage personeelsverloop bevestigt de hoge werknemerstevredenheid.
Deze vacature Inkoop Assistent Utrecht bij Blastrac in Nieuwegein biedt (o.a.):
Het Europese hoofdkantoor van Blastrac in Nieuwegein: jouw nieuwe werkplek?
Nieuwegein staat bekend om de zeer centrale ligging, onder de rook van Utrecht en gesitueerd midden in de driehoek van de snelwegen A2, A12 en A27. Het kleurrijke kantoor van Blastrac is dan ook goed bereikbaar vanuit onder andere Gouda, Dordrecht, Utrecht, Amersfoort, Rotterdam en Wijk bij Duurstede. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Het kantoor is slecht bereikbaar met openbaar vervoer.
De ideale Inkoop assistent Utrecht voor deze vacature bij Blastrac in Nieuwegein brengt mee:
Solliciteren op deze vacature Inkoop Assistent Utrecht bij Blastrac in Nieuwegein
Finders verzorgt de eerste selectie voor deze werkgever. Hierbij kijken we naar de criteria uit deze vacature. Doorsta je deze selectie, dan sturen we al je gegevens rechtstreeks door aan de werkgever. Deelt hij/zij ons enthousiasme? Dan kom je direct bij de werkgever in dienst. Geen extra kosten, geen detachering of werving en selectie, gewoon evenveel kans op die leuke baan.
Herken je jezelf in de rol van Inkoop Assistent Utrecht? Solliciteer nu op de vacature via onderstaande button.
Momenteel hebben wij geen actuele vacatures bij Blastrac.